تالارهای گفتگو

پیرو نشست تخصصی برگزار شده با حضور نمایندگان جمعی از سمن‌ها و تشکل‌های  صنفی کشاورزی، با اعضای كميته راهبري تدوين لایحه قانون آب ​در دبیرخانه طرح، پیشنهادگردید جهت جمعبندی مجموع نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارائه شده، با تشکیل کارگروه‌هایی حول محورهای مورد علاقه، نسبت به ایجاد زمینه مناسب گفتگوهای سازنده، نهایتاً خروجی‌های مشخص جهت ویرایش‌ بعدی پیش نویس لایجه قانون آب ارائه گردد.
به این منظور دبیرخانه طرح لایجه قانون آب، با توجه به پیشنهادات ارائه شده، با ایجاد فضای گفتمانی بر اساس مدل تالارهای گفتگو در پورتال طرح، بر اساس کارگروه های پیشنهادی اقدام به ایجاد و تعریف زیرساخت‌های لازم نمود.لذا کلیه علاقمندان می‌توانند از این طریق نسبت به پیگیری مباحث و موضوعات مورد بررسی اقدام نمایند. لازم به ذکر جهت شرکت در مباحث تالارهای گفتگو نیاز به ثبت نام می باشد که به این منظور علاقمندان می‌توانند با دبیرخانه طرح تماس بگیرند و یا از فرم درخواست ثبت نام استفاده کنند. در غیر این صورت جهت پیگیری و صرفاً مشاهده مباحث نیازی به عضویت و ثبت نام ندارید.
لازم به ذکر است در صورتی که سوال یا پیشنهادی از دبیرخانه طرح لایحه قانون آب دارید، حتی بدون ثبت نام می‌توانید از تالار عمومی استفاده کنید و سوال و نظر خود را مطرح کنید.
اگر می خواهید از آخرین موضوعات (پست‌ها) در هر تالار و یا آخرین نظرات (کامنت‌ها)  در هر موضوع به طور خودکار مطلع شوید از گزینه «اشتراک در تالار» یا «اشتراک در پست» استفاده کنید.

فهرست تالارهای گفتگوی

عمومی (راهنما و پرسش و پاسخ) تالار عمومی جهت ارائه راهنمای استفاده از تالارها و همچنین پرسش و پاسخ از دبیرخانه طرح مدیر تالار: آقای حامد توکلی فر
کارگروههای نظرخواهی > عمومی (راهنما و پرسش و پاسخ) > آموزش نحوه درج فایل و مطلب در تالار گفتگو حالات نمایش: 
User avatar
Advanced member
Advanced member
دکتر توکلی فر - 09/07/1399 10:13:43 ق.ظ
   
آموزش نحوه درج فایل و مطلب در تالار گفتگو
با سلام و احترام.
در این پست نحوه درج مطلب یا فایل جدید در تالار گفتگو را شرح می دهیم.
  • عنوان تالار اصلی گفتگو کارگروههای نظرخواهی می باشد. کارگروه ها هر یک در یک تالار قرار خواهند گرفت. سروران گرامی می توانند نسبت به درج موضوعات و پستها اقدام کنند. با پیشرفت کار و بنا بر پیشنهاد دوستان امکان افزودن به تالارها وجود دارد.

  • با ورد به هر تالار (محور کاری) می توانید یک مطلب یا موضع جدید پست کنید. مشترک تالار شود و موضوعاتی را که قبلا ایجاد کرده اید را ویرایش کنید، موضوعات سایرین را ببینید و در صورت لزوم به آنها پاسخ دهید.
  • توجه کنید با فعال کردن گزینه اشتراک در این تالار، ایمیل شما در آن تالاردر اصطلاح مشترک می شود و هر مطلب جدیدی که در تالار اضافه گردد از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

  • جهت ایجاد یک موضوع جدید (مثلا قرار دادن یک فایل و توضیحات مرتبط با آن) بر روی موضوع جدید کلیک کنید. در فرم ظاهر شده نام و ایمیل شما به طور خودکار وجود دارد. در قمت پست متن مدنظر خود را تایپ کنید و اگر قصد درج فایل دارید گزینه ضمیمه فایل (ها) در انتهای فرم را تیک بزنید و بعد از کلیکی روی دکمه تایید در مرحله بعد اقدام به بارگزاری فایل های موردنظر خود کنید. با این کار فایل هایی که ضمیمه کردید ه اید نیز در کنار موضوع جدیدی که ایجاد کرده اید درج خواهند شد.
  • توجه داشته باشید اگر در موقع آپلود فایلهایتان به پیام این فایل قابل بارگزاری نیست برخورد کردید، فایل مورد نظر را zip یا rar کنید. محدودیتی در تعداد فایل های قابل بارگزاری نیست ولی حجم هر فایل نمی تواند بیشتر از 20 مگابایت باشد.
با اتمام کار دکمه مرحله قبل را بزنید. پست شما به همراه فایل های ضمیمه ایجاد شده است.
 
  • با کلیک روی هر موضوع موجود از لیست موضوعات داخل یک تالار، امکان درج پاسخ به آن وجود دارد. توجه کنید گزینه پاسخ دادن و نقل قول کردن هر دو برای درج پاسخ مورد استفاده قرار می گیرند. اما بهتر است از گزینه پاسخ دادن استفاده کنید.

  • توجه کنید با فعال کردن گزینه اشتراک در این پست، ایمیل شما در آن موضوع در اصطلاح مشترک می شود و هر نوع تغییری در این پست (پاسخ جدید، ویرایش و ...) از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

جستجو در تالارها

Hint

کاربران آنلاین

تعداد کل کاربران آنلاین: 7
تعداد کاربر ثبت نام شده: 0
تعداد کاربران مهمان: 7
فهرست کاربران آنلاین

فعالترین اعضا

دکتر توکلی فر
37
* یوسف فرهادی بابادی
5
admin-t
4
alih
0
mohsenn
0