تالارهای گفتگو

پیرو نشست تخصصی برگزار شده با حضور نمایندگان جمعی از سمن‌ها و تشکل‌های  صنفی کشاورزی، با اعضای كميته راهبري تدوين لایحه قانون آب ​در دبیرخانه طرح، پیشنهادگردید جهت جمعبندی مجموع نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارائه شده، با تشکیل کارگروه‌هایی حول محورهای مورد علاقه، نسبت به ایجاد زمینه مناسب گفتگوهای سازنده، نهایتاً خروجی‌های مشخص جهت ویرایش‌ بعدی پیش نویس لایجه قانون آب ارائه گردد.
به این منظور دبیرخانه طرح لایجه قانون آب، با توجه به پیشنهادات ارائه شده، با ایجاد فضای گفتمانی بر اساس مدل تالارهای گفتگو در پورتال طرح، بر اساس کارگروه های پیشنهادی اقدام به ایجاد و تعریف زیرساخت‌های لازم نمود.لذا کلیه علاقمندان می‌توانند از این طریق نسبت به پیگیری مباحث و موضوعات مورد بررسی اقدام نمایند. لازم به ذکر جهت شرکت در مباحث تالارهای گفتگو نیاز به ثبت نام می باشد که به این منظور علاقمندان می‌توانند با دبیرخانه طرح تماس بگیرند و یا از فرم درخواست ثبت نام استفاده کنند. در غیر این صورت جهت پیگیری و صرفاً مشاهده مباحث نیازی به عضویت و ثبت نام ندارید.
لازم به ذکر است در صورتی که سوال یا پیشنهادی از دبیرخانه طرح لایحه قانون آب دارید، حتی بدون ثبت نام می‌توانید از تالار عمومی استفاده کنید و سوال و نظر خود را مطرح کنید.
اگر می خواهید از آخرین موضوعات (پست‌ها) در هر تالار و یا آخرین نظرات (کامنت‌ها)  در هر موضوع به طور خودکار مطلع شوید از گزینه «اشتراک در تالار» یا «اشتراک در پست» استفاده کنید.

فهرست تالارهای گفتگوی

کارگروه پارلمان آب این کارگروه با هدف ارائه و بحث و بررسی پیشنهادات با محوریت ایده ایجاد پارلمان آب و ساختارهای مورد نیاز ذیل آن ایجاد شده است. مدیر تالار: آقای یوسف فرهادی بابادی
کارگروههای نظرخواهی > کارگروه پارلمان آب > تشکیل پارلمان آب و دادگاه قانون اساسی ارادهٔ معطوف به اصلاح‌گری ساختاری است حالات نمایش: 
User avatar
Member
Member
* یوسف فرهادی بابادی - 24/12/1399 12:37:36 ب.ظ
   
تشکیل پارلمان آب و دادگاه قانون اساسی ارادهٔ معطوف به اصلاح‌گری ساختاری است


تشکیل پارلمان آب و دادگاه قانون اساسی ارادهٔ معطوف به اصلاح‌گری ساختاری است
پارلمان آب از دیدگاه دکتر احسان شریعتی: پیشنهاداتی نظیر یرپایی «پارلمان آب» یا ساز-و-کار مردم‌سالارانهٔ تصمیم‌گیری پیرامون شیوهٔ ملی مدیریت این ماده و منبع زندگی مردم و شهروندان، چنان‌ که طرح تشکیل دادگاه یا نهاد عالی داوری دربارهٔ محتوا و نحوهٔ اجرای مفاد قوانین اساسی کشور، که از زمره طرح‌هایی است با هدف ارتقاء آگاهی مدنی و حساس سازی وجدان عمومی و مسئولیت‌پذیری مسئولان اجرایی و دولتی، نشانگر ارادهٔ معطوف به اصلاح‌گری ساختاری و اساسی و تغییر-و-تحول خواهی است 

برای در پیش گرفتن سبک زیستی متفاوت، درخواست برحق تعقیب چشم اندازی مبتنی بر توسعه‌ٔ پایدار و متوازن، و درک اهمیت و حرمتِ تجربهٔ زیستهٔ تاریخی ساکنان هر منطقه، اصل سلامت در همزیستی شهروندی و بقاء تمامیت ارضی و طبیعی سرزمین ما، که در شرایط بحرانی بیماری‌های نوظهور کنونی، بیش از پیش ضروری می‌نماید.


جستجو در تالارها

Hint

کاربران آنلاین

تعداد کل کاربران آنلاین: 7
تعداد کاربر ثبت نام شده: 0
تعداد کاربران مهمان: 7
فهرست کاربران آنلاین

فعالترین اعضا

دکتر توکلی فر
37
* یوسف فرهادی بابادی
5
admin-t
4
alih
0
mohsenn
0